معرفی بخش کارآموزی

بخش کارآموزی سامانه با هدف معرفی فرصت‌ها و موقعیت‌های کارآموزی با مشارکت صنایع و سارمان ایجاد گردید است.در این قسمت دانشجویان می‌توانند فرصت‌های کارآموزی منتاسب با رشته تحصیلی و علاقه فردی خود را انتخاب نموده و یا درخواست کارآموزی خود را در پنل کاربری خویش ثبت نمایند.

مراحل شروع کارآموزی

1

ثبت درخواست کارآموزی

در این قسمت دانشجویان پس از ثبت نام در سامانه میتوانند از میان فرصت‌های کار آموزی دانشگاه و یا در پنل کاربری خود اقدام به ثبت درخواست کارآموزی کنند.

2

بررسی درخواست

درخواست کارآموزی ثبت شده در مرحله قبل,توسط کارشناس/مدیرگروه مربوطه بررسی می‌شود و جهت معرفی به محل کارآموزی به مدیردانشکده/مدیر دفتر ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه ارسال می‌گردد.

۳

دریافت معرفی نامه

در صورت تایید درخواست,دانشجو می‌تواند معرفی نامه خود را از پنل کاربری خود و در بخش کارآموزی من دریافت کند و به امضای مدیر مربوطه برساند.

4

طی کارآموزی و ارایه گزارش

پس از سپری شدن مدت زمان کارآموزی,کارآموز بایستی گزارش کارآموزی و فرم‌ارزیابی مربوطه را در پنل خود آپلود کند.این گزارش به وسیله استاد و کارشناس کارآموزی بررسی می‌شود.

۵

ثبت نمره کارآموز

پس از گزارش کارآموز و فرم ارزیابی محل کارآموزی,نمره کارآموز به وسیله کارشناس و یا استادکارآموزی در سامانه ثبت می‌گردد و کارآموزی به پایان می‌رسد.

سامانه ارتباط جامعه و دانشگاه

سامانه ساجد با هدف الکترونیکی سازی ،تجمیع،یکپارچه سازی و ساماندهی امورات دفاتر ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه ها،پژوهشگاه ها و موسسات آموزش عالی راه اندازی گردیده است.درحال حاضر این سامانه دارای ماژول ها پایش قراردادها,مهارت آموزی,رصد اشتغال دانش آموختگان,کارآموزی و هدایت شغلی می باشد.

راه های ارتباطی

شماره تماس :05632006231

ایمیل :

آدرس : خراسان جنوبی، قاین، میدان شیرازی، انتهای خیابان بزرگمهر، دانشگاه بزرگمهر قائنات

طراحی و توسعه توسط پرشین داده